Wypiekownia
Wypieki

Biznes stworzony z miłości do smaku

Fest Baker to prężnie rozwijająca się firma,

która powstała w odpowiedzi na potrzebę uzyskania dostępu do wiedzy. Doradztwo technologiczne na rzecz piekarni, małej gastronomii, pizzerii, paczkarni, cukierni – jest naszym „chlebem powszednim”.

Od 2012 roku z sukcesem wspieramy budowę firm w branży gastronomicznej. Pomagamy osiągać sukcesy i cieszyć się rosnącą popularnością na lokalnych rynkach. Prowadzimy naszych klientów za rękę, wskazując kierunek i wspierając w kolejnych etapach formalności, organizujemy proces od A do Z. znamy każdą odpowiedź na pytanie jak otworzyć piekarnię, cukiernię czy pączkarnię?

Tort z jagodami

Wszystko w jednym miejscu

Z nami nie musisz się zastanawiać,

jak działać efektywnie. Nasze kompleksowe wsparcie to biznesowy bufor bezpieczeństwa, pewność odniesionego sukcesu i nieoceniona wygoda.

Stworzymy projekt, wesprzemy w jego wdrożeniu, opracujemy schemat produkcji wraz z technologią oraz doborem surowców, wykonamy niezbędne kalkulacje, przeprowadzimy szkolenia i zorganizujemy kompleksowo lokal. Przekuwamy pomysł w rzeczywistość!

Niepowtarzalny smak z najprostszych składników

Bez sztucznych dodatków,

polepszaczy i konserwantów. Procedury oparte na zdrowych, prostych składnikach, szturmem zdobywają serca klientów. To uczciwość, która zyskuje stałych, wiernych odbiorców, stając się przyczynkiem rynkowego sukcesu.

Umiemy piec najlepsze pieczywo – chleb, bułki, pączki, ciasta, ciastka, torty, pizzę i wiele więcej. Każdy produkt jest wyjątkowy i wygrywa bezkonkurencyjną jakością.

Czarne pieczywo
Ubijanie ciasta

Własna marka - Wypiekownia

Mamy własną piekarnię-cukiernię

typu bistro – „Wypiekownia”, w której świeże produkty na oczach klienta trafiają do ich rąk prosto z pieca. Opracowaliśmy perfekcyjne receptury, pozyskaliśmy unikalną wiedzę na temat dostawców i źródeł pochodzenia wyselekcjonowanych składników, które pozwalają budować markę o niezachwianej pozycji.

Naszą branżę znamy od podszewki – zarówno aspekty produkcyjne, które prowadzą do wytwarzania pieczywa, pączków, ciastek i innych produktów na najwyższym poziomie, jak i aspekty formalne. Drogę do celu opracowujemy, patrząc oczami klienta, a ponieważ znamy procesy zarówno od strony produkcji, sprzedaży, jak i funkcjonowania firmy – możemy śmiało zbudować również wasz sukces.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Close Menu