Wypiekownia
Wypieki

Nasza piekarnia-cukiernia

Wypiekownia to nasza marka własna.

Piekarnia-cukiernia typu bistro, w której klienci mogą obserwować proces produkcji, odbierając zamówienie, wychodzące do ich rąk prosto z pieca.

Pizza z rukolą

Prosta metoda na sukces to zdrowe, naturalne składniki, pieczywo na zakwasie, brak chemii, polepszaczy i sztucznych składników. Tradycyjne receptury i klasyczne formy produkcji, które dają bezkonkurencyjnie najlepsze, zawsze smaczne i zdrowe produkty. To produkty, które przekonują odbiorców swoim smakiem, aromatem i świeżością.

Z miłości do smaku. Jedzenie było, jest i będzie nieodłączną częścią życia. Trendy pogoni za zdrowiem i powrotu do tego, co naturalne, przekonały odbiorców, że najlepsze jest to, co sprawdzone i tradycyjne. Najlepsze receptury, dopracowywane przez lata metody produkcji i wypieku, pozwalają uzyskać absolutnie najlepsze efekty.

Bogata oferta – chleb, bułki, pączki, ciasta, ciastka, torty, pizza, pizzerinki, pida, kanapki, świeża kawa i wiele więcej. Wytwarzamy klasyczne i nowoczesne smaki, które trafiają w gusta Polaków.

A może franczyza? Jeśli szukasz swojej koncepcji na biznes i chciałbyś wykorzystać gotowy i sprawnie działający pomysł, zapraszamy do współpracy. Fest Baker przekaże ci pełną, opracowaną szczegółowo strategię na markę, którą pokochają twoi klienci.

Close Menu